Sony Xperia SP z 1,7 Ghz Dual Core, 1 GB Ram, 8 MP Camera and Jellybean Preloaded

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Sony Xperia L został wydany z Xperia SP. W przypadku Xperia L skupiono się na aparacie, ale w tym telefonie Xperia SP, telefon kładzie nacisk na jego wygląd, a zwłaszcza na funkcjonalność diody powiadomień w przezroczystym pasku na dole telefonu, który naprawdę zrobił na mnie wrażenie. W Xperia SP, światło powiadomień będzie śledzić kolor korektora utworu muzycznego odtwarzanego na telefonie, ponadto można również przypisać kolor powiadomień do kontaktów w telefonie lub muszę powiedzieć, że można użyć tej funkcji do kategoryzacji grupy użytkowników na podstawie światła powiadomień.

Sony Xperia SP Specyfikacja i kluczowe funkcje

Innym punktem, który należy zauważyć w tym przypadku jest to, że choć oba telefony, Xperia L i SP mają 'Exmor RS sensor' (opisany z przodu) i funkcję HDR, ale Xperia L ma możliwość przechwytywania wideo HD, podczas gdy Xperia SP nie ma tej funkcji. Czujnik Exmore RS jest pierwszym na świecie czujnikiem obrazu CMOS, który posiada specjalną zdolność do zapewnienia wspaniałej kombinacji obrazów o wysokiej jakości i kompaktowych rozmiarach. Aparat zastosowany w Xperia SP jest 8 MP, który posiada autofocus, wykrywanie twarzy i stabilizację obrazu.

Rozmiar ekranu to 4.6 cala, który jest większy niż Xperia L (4.3 cala) i ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, co daje około 319 pikseli na cal (całkiem blisko do wyświetlacza retina oferowanego w Apple iPhones). Wyświetlacz jest z pojemnościowego dotyku i Xperia oferuje również Glove Touch, gdzie można korzystać z telefonu w rękawiczkach na.

RELATED TIP Paxful Review: Najbardziej elastyczna wymiana, aby kupić i sprzedać Bitcoin

Moc jest zasilany przez Qualcomm ARM Krait Dual-core 1,7 GHz procesor wspierany przez 1GB RAM, który jest ponownie przyzwoity do obsługi aplikacji i kilka gier na Android 4.1.2 Jellybean używane na tym telefonie. Bateria jest 2350 mAh, który jest lepszy niż Xperia L, ale nie za dobry. Wewnętrzna pamięć telefonu jest 8 GB, z których 5,8 GB jest dostępny przez użytkownika, aby zainstalować swoje aplikacje i zrobić inne rzeczy, ale może być dalej rozszerzony do 32 GB. Funkcje łączności są ponownie imponujące, jak to ma wsparcie dla 2G, 3G, 4G, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, wsparcie MHL kabel, NFC, Micro SD gniazdo kart i 3,5 mm gniazdo jack dla słuchawek.

 • Procesor: 1,7 GHz Qualcomm ARM Krait Dual Core
 • RAM: 1 GB
 • Rozmiarwyświetlacza: 4,6 cala
 • Wersjaoprogramowania: Android 4.1 Jellybean
 • Aparat: 8MP z autofokusem, stabilizacją obrazu i wykrywaniem twarzy
 • Kamerapomocnicza: VGA (dokładna konfiguracja nie została określona)
 • Pamięćwewnętrzna: 8 GB (5,8 GB dostępne dla użytkownika)
 • Zewnętrzna pamięć masowa: do 32 GB
 • Bateria: 2350 mAh.
 • Waga: 155 gramów
 • Procesorgraficzny: Adreno 320
 • Łączność: 2G, 3G, 4G, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, slot na kartę micro SD oraz jack 3,5 mm

Podsumowanie

Xperia SP pod względem cenowym ma wylądować powyżej Samsunga Galaxy Grand, ponieważ jest lżejsza, cieńsza, ma lepszy procesor dołączony do jej serca i choć rozmiar ekranu jest mały, ale wytrzymałość baterii jest większa, co prowadzi do tego, że Xperia SP będzie miała znacznie lepszą baterię w porównaniu do Galaxy Grand. Jak na razie nie mamy żadnych wiadomości na temat jego uruchomienia i będziemy intymnie jak tylko Sony ogłosi o tym samym.