Sony Xperia Z pojawi się 28 lutego [potwierdzone]

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Xperia Z reprezentuje pierwszy sztab Sony na rynku smartfonów w 2013 roku, który został odsłonięty na CES tech show w Las Vegas, ale teraz w końcu mają datę premiery dla niego. Sony Xperia Z data premiery 28 lutego potwierdzone jako jego pre-orderów otworzyć, gdzie wcześniej powiedziano, że telefon będzie lądować w dowolnym miejscu między połową lutego i marca, ale Trzy w Wielkiej Brytanii ma teraz umieścić twardą datę na nim i.e 28 lutego.

Sony Xperia Z ma masywny 5-calowy ekran z Reality Display, który sprawia, że jest większy od takich jak HTC One X i Samsung Galaxy S3. Wyświetlacz sport full HD 1920 x 1080 rozdzielczości wraz z gęstością pikseli 443, w porównaniu do iPhone 5's 326. Jest o wiele lżejszy niż wygląda, ponieważ waży tylko 146 gramów. Jest to również tylko 7,9 mm, więc ma znacznie lepszy profil niż lubi Nokia Lumia 920. Również mówi się, że jest to z pewnością najlepiej wyglądający telefon Sony jeszcze. Firma gwarantuje, że ekran będzie bardzo responsywny i obsługa ekranu dotykowego będzie nawet działa, gdy wyświetlacz lub ręce są mokre.

Działa na najnowszym procesorze Qualcomm Snapdragon - 1.5GHz asynchroniczny czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 z 2GB RAM. Ten telefon będzie dostępny z 16GB pamięci masowej i również mają microSD Card Slot, aby zapewnić możliwość rozszerzenia pamięci do 32GB

Coming w kierunku funkcji Xperia Z, pakuje IP57 standard, co oznacza, że jest wodoodporny do 1m przez 30 minut. Telefon posiada również zupełnie nowy silnik Mobile Bravia Engine 2 firmy Sony, który został zaprojektowany dla wyraźniejszych szczegółów, bardziej nasyconych kolorów i optymalizacji kontrastu w czasie rzeczywistym. Również jest to pierwszy telefon, który zawiera sensor EXMOR RS firmy Sony, umożliwiający HDR. Telefon będzie również obsługiwał 4G - dla wszystkich brytyjskich sieci LTE.

WSKAZÓWKA 2 Sposoby, aby usłyszeć nazwę dzwoniącego lub numer na telefonie Android

O Aparat: ten telefon obsługuje 13MP aparat z tyłu (z 1080p wideo), wraz z 2MP kamerą przednią, która radzi sobie z 720p wideo. Zawiera również Sony's Sweep Panorama, wraz z różnymi innymi efektami obrazu i tryb burst, działający z prędkością 10fps, co czyni go zdolnym do podejmowania dowolnej liczby kolejnych zdjęć, aż do zapełnienia pamięci.

Telefon ten otrzymał baterię o pojemności 2370MAh. Ponadto z tym ogromnym wsparciem pamięci Sony pomyślało również o włączeniu funkcji zwanej Battery Stamina Mode. Jest to przeznaczone do zachowania jak najwięcej życia baterii, jak to możliwe. Wydaje się, że chodzi o to, że gdy ekran jest wyłączony, telefon automatycznie wyłącza wszystko inne, z wyjątkiem telefonii. Tryb jest opcjonalny, a także można dostosować ustawienia tak, że można wybrać aplikacje do opuszczenia na - na przykład, tak, że można uzyskać powiadomienia e-mail i sieci społecznej.

Podkreślenie funkcji:

1. 5-calowy ekran z funkcją Reality Display i rozdzielczością Full HD 1920 x 1080

2. Czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro 1,5 GHz.

3. 16 GB pamięci masowej (gniazdo kart microSD)

4. 13.1MP aparat tylny/2.2MP aparat przedni

5. Bateria 2,330 mAh (Niewymienna)

6. 2GB RAM

7. wodoodporny do 1m przez 30 minut.

Sony oznaczył Sony Xperia Z z tagiem ceny £ 529 w Wielkiej Brytanii (około Rs 44,200), trochę mniej niż HTC Butterfly reklamy, która jest prawie równa Iphone 5 (16 GB), Sony S3 . Więc to będzie dobra walka do oglądania między wszystkimi tej marki i będziemy zdecydowanie sugerować, aby mieć jedno spojrzenie na Sony Xperia Z przed podjęciem decyzji smartphone.