Jak wyłączyć dźwięk powiadomień w urządzeniach Google Pixel Buds

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Jeśli niedawno odebrałeś parę Google Pixel Buds, być może powoli zaczynasz tracić rozum przez te nieustanne, irytujące dźwięki powiadomień. Google nie sprawia, że tak proste, aby wyłączyć je całkowicie, ale istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Zastosuj się do tych wskazówek, aby słuchać w spokoju.

W tym przewodniku, wyjaśnię dwie różne metody wyłączania albo powiadomienia całkowicie tak, że nie przeszkadzają, lub miły mały trick, aby wyłączyć tylko audio ping, który towarzyszy im.

Skróty:

 1. Metoda 1: zabij powiadomienie u źródła
 2. Metoda 2: zabij dźwięk, ale zachowaj powiadomienia

Podczas słuchania muzyki lub podcastu na Google Pixel Buds, dźwięk będzie zanurzony i dźwięk ping będzie grał za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie. To może być wiadomość WhatsApp, e-mail przez Gmail, lub jeden z tych alertów wiadomości aplikacji Google lub podobne. Powodem jest to, że jest to przypadek, aby umożliwić Google nową funkcję powiadomień mówionych do funkcji. Po usłyszeniu dźwięku, można dotknąć i przytrzymać jeden z wkładek dousznych, aby mieć do odczytu powiadomienia do.

Podczas gdy niektórzy mogą uznać to za fajną funkcję, inni, jak ja, znajdą to irytujące, gdy próbujesz strefę na chwilę i osiedlić się w jakiejś muzyki. Oto najlepsze sposoby na rozwiązanie problemu i zabić te irytujące alerty powiadomień na dobre.

smartfon

Alternatywnie, jeśli nie masz nic przeciwko ping powiadomień, ale po prostu chcesz wyłączyć nowe funkcje powiadomień mówionych, można również zrobić to dość łatwo. Opcja jest ładna i widoczna na ekranie ustawień Pixel Buds, więc nie powinieneś mieć problemu z jej znalezieniem. Po prostu wykonaj poniższe kroki:

 1. W menu ustawień Google Pixel Buds (Connected Devices > Pixel Buds Grear Icon) stuknij w Asystenta Google.
 2. Opcja powiadomień mówionych znajduje się mniej więcej w połowie ekranu.
 3. Przełącz powiadomienia mówione w tryb off.

Jak wyłączyć powiadomienia Google Pixel Buds u źródła

Jednym z najszybszych i najprostszych sposobów na wyłączenie dźwięku powiadomień w telefonie Google Pixel Buds jest odcięcie go u źródła. Pixel Buds używają aplikacji Google i jej wbudowanych narzędzi Asystenta do zarządzania powiadomieniami na Pixel Buds, w tym funkcją powiadomień mówionych. Co to oznacza, jeśli wyłączyć powiadomienia z aplikacji Google całkowicie, nie będzie nic, aby popchnąć te irytujące dźwięki do słuchawek, gdy próbujesz słuchać muzyki.

Aby wyłączyć powiadomienia z aplikacji Google na swoim smartfonie, wykonaj następujące kroki:

 1. Got to Settings and the Apps and Notifications.
 2. Jeśli Twoja aplikacja Google pokazuje jako jeden z trzech ostatnich aplikacji do pchania powiadomień, świetnie! Jeśli nie, dotknij "zobacz wszystkie aplikacje" i znajdź aplikację Google.
 3. Stuknij powiadomienia, a następnie przesuń przełącznik do wyłączenia.

Istnieje minus do tej metody oczywiście, że prawdopodobnie już pracowałeś. Poprzez wyłączenie powiadomień z Google będzie się bez nich całkowicie. Oznacza to brak wiadomości lub wyniki piłki nożnej (to wszystko, co Google wydaje się wysłać mnie) do smartfona w ogóle.

Jak wyłączyć tylko dźwięki powiadomień Google Pixel Buds

Jeśli chcesz pozbyć się irytujących dźwięków powiadomień na Google Pixel Buds, ale nie iść bez powiadomień z aplikacji Google całkowicie, jest sztuczka, którą można wykorzystać, aby to osiągnąć. Jest to rodzaj hack, ponieważ tak naprawdę nie wyłączasz powiadomienia, ale zmieniasz domyślny dźwięk powiadomienia. Oto jak to zrobić:

 1. Przejdź do Ustawień, a następnie Dźwięk i wibracje
 2. Przewiń w dół i otwórz sekcję Ustawienia zaawansowane.
 3. Stuknij opcję Domyślny dźwięk powiadomienia.
 4. W pakiecie Moje dźwięki, pierwszą opcją jest "brak". Będzie to oznaczać, że w zasadzie nie masz domyślnie żadnego dźwięku powiadomienia.

Jest to metoda, której obecnie używam i działa idealnie dla mnie, ponieważ mam mój smartfon na tryb wibracji na cały czas i tak. Oczywiście, to zmieni dźwięk powiadomienia w całym systemie operacyjnym, więc jeśli polegasz na dźwiękach powiadomień audio, z jakiegokolwiek powodu, to ta metoda może nie być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Na razie są to jedyne metody, które możemy wymyślić, aby wyłączyć dźwięki powiadomień na Google Pixel Buds.