Datawind wprowadza na rynek PocketSurfer 2G4 i 3G4 z bezpłatnym nieograniczonym dostępem do Internetu od 1,999 INR

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Na początku tego roku Datawind miał pracować nad smartfonami z Androidem z dostępem do Internetu w przedziale cenowym od 2000 do 3000 rupii. Dziś firma przedstawiła dwa smartfony PocketSurfer z bezpłatnym dostępem do Internetu. Zapowiedziane telefony to PocketSurfer 2G4 i PocketSurfer 3G4 w cenie odpowiednio 1 999 Rs i 2 999 Rs.

Sprzedawca skupił się na wzmocnieniu wielkiej wizji Cyfrowych Indii i nawiązał współpracę z Reliance Communications, aby zapewnić smartfonom roczny bezpłatny, nieograniczony dostęp do Internetu.

Oprócz ogłoszenia tych dwóch smartfonów, Datawind zaktualizował smartfon PocketSurfer 3G5, aby zapewnić wsparcie dla nieograniczonego bezpłatnego przeglądania przez rok. To urządzenie ma podobną specyfikację, jak zostało uruchomione wcześniej i jest wycenione na 5,499 Rs.

Zalecane: Datawind wprowadzi na rynek smartfony z łącznością internetową w cenie 3000 INR

Jeśli chodzi o specyfikację, PocketSurfer 3G4 to 4-calowe urządzenie o rozdzielczości WVGA 480×800 pikseli. Jest zasilany przez dwurdzeniowy procesor Cortex A7 1,2 GHz w połączeniu z 256 MB pamięci RAM i działa na systemie operacyjnym Android 4.4.2 KitKat. Na pokładzie znajduje się 512 MB przestrzeni dyskowej, którą można rozszerzyć, główny aparat 5 MP z lampą błyskową LED oraz przedni aparat VGA do selfie. Bateria zapewnia do 6 godzin rozmów i 8 dni czuwania.

Z drugiej strony, PocketSurfer 2G4 otrzymał 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HVGA 480×320 pikseli. Smartfon napędzany jest procesorem Cortex A5 1 GHz i działa w oparciu o system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Dział pamięci masowej jest identyczny jak w ofercie 3G. W przeciwnym razie z tyłu znajduje się snapper VGA, a bateria ma pompować odpowiednio do 4 godzin rozmów i 5 dni czuwania.

POWIĄZANE WSKAZÓWKI Te 3 nowe funkcje YouTube sprawią, że wyszukiwanie wideo będzie lepsze

Oprócz łączności 2G i 3G, oba są smartfonami z dwiema kartami SIM i są dostarczane z funkcjami Bluetooth, Wi-Fi i radiem FM.

Telefony są dostarczane z technologią akceleracji sieci Datawind, aby zapewnić użytkownikom najszybsze przeglądanie Internetu za pośrednictwem przeglądarki UbiSurfer. W ten sposób użytkownicy mogą uzyskać dostęp do stron internetowych bez ponoszenia dodatkowych opłat, nawet gdy są w podróży. Oprócz dostępu do stron internetowych, mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby łączyć się ze znajomymi w sieciach społecznościowych, przeprowadzać transakcje i nie tylko.

Kluczowe dane techniczne

Model PocketSurfer 3G4 PocketSurfer 3G5 PocketSurfer 2G4
Wyświetlacz 4 cale, WVGA 5 cali, WVGA 3,5 cala, HVGA
Procesor Dwurdzeniowy Cortex A7 1,2 GHz Dwurdzeniowy procesor Cortex A7 1,2 GHz 1 GHz Cortex A5
PAMIĘĆ RAM 256 MB 512 MB 256 MB
Pamięć wewnętrzna 512 MB, możliwość rozbudowy 4 GB z możliwością rozbudowy 512 MB, możliwość rozbudowy
SYSTEM OPERACYJNY Android 4.4.2 KitKat Android 4.4.2 KitKat Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Aparat 5 MP/ VGA 3 MP/ VGA VGA
Bateria 6 godzin rozmów/ 8 dni czuwania 6 godzin rozmów/ 8 dni czuwania 4 godziny rozmów/ 5 dni czuwania

Socialmedia

Warte uwagi

Intex Budget Gaming Phone z 2,8-calowym...

Intex wydała nowy telefon do gier na rynku o nazwie Intex PLAYER i nie mówili dużo o sprzęcie w zakresie procesora i pamięci RAM tego telefonu, przez telefon został wyceniony na 2,790INR, ale...