Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Wybór etui do iPhone’a warto uzależnić od tego jakie ma się indywidualne oczekiwania. Dobrze będzie dobrać je pod kątem własnych upodobań estetycznych. Dowiecie się jak dopasować pokrowiec i jak wybrać taki, który będzie długie miesiące dobrze służył.

Czemu kupować pokrowiec na iPhone’a?

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego po co taki pokrowiec kupować. Oczywiście nie jest to koniecznością, ale trzeba pamiętać, że to sprzęt, który należy do dość drogich. Już samo to powinno przemawiać za tym, że kupno etui będzie dobrym rozwiązaniem, chyba że komuś nie będą ewentualnie przeszkadzać zarysowania czy inne zniszczenia. Wybór pokrowców jest na rynku bardzo duży, dzięki temu łatwiej dopasować go do własnych oczekiwań, stylu i potrzeb. Mamy pokrowce z klapką, z tworzywa termoplastycznego, skórzane, przeźroczyste czy inne.

Przezroczyste pokrowce na iPhone'a

Wygląd iPhone’a sam w sobie będzie budził emocje. To bowiem gadżet, który jest technicznie na bardzo wysokim poziomie. Niektóre osoby chciałyby by taki telefon można było eksponować w całości. Jeśli ktoś do tego grona się zalicza to najlepiej będzie wybrać przeźroczyste etui. Przez takie pokrowce będzie widać całe urządzenie a jednocześnie będzie ono zabezpieczone, wygląd się nie zmieni. Pokrowiec będzie dopasowany do telefonu i ochrona będzie skuteczna.

Eleganckie skórzane etui

Osoby, które stawiają na elegancję będą mogły zdecydować się na skórzane etui. Obudowa ze skóry będzie dodawać charakteru urządzeniu, ale jednocześnie będzie również współgrać z ubraniem. Skórzany pokrowiec będzie wyglądał świetnie, niezależnie od tego czy ktoś ubierze się na sportowo czy wyjściowo. Taki rodzaj pokrowca dobrze się prezentuje, ale trzeba pamiętać, że nie chroni urządzenia przed wstrząsami.

Skórzane etui do iPhone

Pokrowce na iPhone'a przeznaczone dla kobiet

Właściwie producenci nie podają konkretnego modelu obudowy urządzenia dla kobiet. Jednak miło będzie, gdy telefon będzie sam swoim wyglądem informował czy jego właścicielem jest kobieta czy mężczyzna. Dla kobiet dostępne są pokrowce w barwach cukierkowych albo ze zdjęciem celebryty bądź celebrytki. Można wybrać etui z brokatem, z wytłoczeniami, imitujące skórę krokodyla albo węża.

Obudowa iPhone'a jak z filmu science fiction

Tak prezentować się będzie obudowa telefonu z termoplastycznego poliuretanu, który będzie bardzo dobrze amortyzował wstrząsy a sam w sobie stanowi fajny gadżet. Pokrowiec jest elastyczny i przyjemny w trzymaniu. Niektóre bardziej nowoczesne mają także wmontowane poduszki powierzchnie po bokach i dzięki temu skutki uderzeń i wstrząsów mają być minimalizowane. Niektóre z nich mają wycięcie, by było widać logo firmy Apple.

Telefon z jabłuszkiem jak portfel

Na rynku znajdziemy wiele pokrowców, które mają klapkę, która nie tylko chroni ekran, ale również pozwoli włożyć pieniądze czy karty płatnicze więc jednocześnie będzie spełniać funkcję portfela. Klapki na telefony mają takżę wmontowane magnesiki i dzięki temu szczelnie przylegają do obudowy.

Silikonowe etui na iPhone’a

Poza różnymi stylami pokrowców znajdziemy także proste rozwiązania jak silikonowe etui, pokrowiec taki jest w wielu kolorach więc kobiety i mężczyźni mogą coś dla siebie dobrać. Producenci silikonowych etui zachwycają stworzoną przez siebie feerią barw więc wybór naprawdę będzie dla każdego bardzo duży, będzie można szukać sobie odpowiedniej propozycji.