Jak wylogować się z Facebook Messenger

Udostępnij:

Facebook zdecydował się jakiś czas temu, aby Messenger jej własną samodzielną aplikację. Facebook Messenger nie ma przycisku wylogowania jak oryginalna aplikacja Facebook chociaż, co może być irytujące do czynienia z wielu użytkowników. W tym artykule, pokażemy Ci, jak wylogować się z Messenger na Androida i iOS z telefonu lub komputera.

Jak wylogować się z Facebook Messenger na Androida

Istnieją dwie metody wylogowania się z Facebook Messenger na Androida: wyczyść dane aplikacji Messenger w Ustawieniach urządzenia lub wyloguj się z sesji Messenger z aplikacji Facebook.

Wyczyść dane aplikacji Messenger w Ustawieniach

Aby wylogować się z Facebook Messenger, musisz wejść w Ustawienia urządzenia z systemem Android.

  • Zamknij aplikację, jeśli masz go otwartego, i pozbyć się go z listy ostatnich aplikacji, w przeciwnym razie ta sztuczka nie będzie działać
  • W Ustawieniach, przewiń w dół do Aplikacje lub Menedżer aplikacji, i przewiń w dół, aż zobaczysz Messenger
  • Dotknij tego, przewiń w dół i znajdź Przechowywanie
  • Po otwarciu Przechowywanie wybierz Wyczyść dane. Powinna tam być również opcja Wyczyść pamięć podręczną, którą sugerujemy również użyć

Teraz, gdy wrócisz do stuknięcia na Messenger w szufladzie aplikacji, powinieneś zobaczyć, że nie zaloguje Cię automatycznie.

Pro tip: Jeśli ktoś inny chce korzystać z telefonu, aby sprawdzić swoje wiadomości Facebook, podczas gdy jesteś jeszcze zalogowany, muszą tylko dotknąć Przełącz konto, aby zalogować się na własne konto.

Wyloguj się z sesji Messengera z aplikacji Facebooka

Jeśli masz Messenger na telefonie, są duże szanse, że masz aplikację Facebook, jak również. Z Android Facebook app, dotknij przycisku Więcej w prawym górnym rogu (które powinny pojawić się jako trzy linie), a następnie przejdź do Ustawienia i Prywatność, a następnie Ustawienia. Tam powinieneś zobaczyć Ustawienia konta i Bezpieczeństwo. Przewiń w dół do Bezpieczeństwo i wybierz Bezpieczeństwo i logowanie. Zobaczysz sekcję o nazwie Gdzie jesteś zalogowany, a następnie wystarczy wybrać sesję Messenger i dotknij Wyloguj.

Jak wylogować się z Facebook Messengera na iOS

Otwórz swoją aplikację Facebook (nie Messenger, ale Facebook iOS app sam), a następnie dotknij przycisk Więcej w prawym dolnym rogu. Przewiń w dół do Ustawień, stuknij Ustawienia konta, a następnie Bezpieczeństwo. W menu Bezpieczeństwo przejdź do opcji Gdzie jesteś zalogowany. Po otwarciu go, można zarządzać wszystkimi aktywnymi sesjami konta Facebook w każdym urządzeniu, aplikacji lub przeglądarki. Następnie wystarczy zamknąć sesję wymienioną jako "Facebook Messenger na iOS 10" lub w dowolnej wersji systemu iOS, na którym działa iPhone. Następnym razem, gdy otworzysz Messengera, zostaniesz wylogowany i poproszony o ponowne zalogowanie się przy użyciu tego samego konta, co wcześniej, lub możesz zdecydować się na przełączenie kont w tym momencie.

Jak wylogować się z aplikacji Messenger z witryny internetowej Facebooka

Z aplikacji Messenger dla systemów iOS i Android można się wylogować ze strony internetowej Facebooka, z komputera lub przeglądarki telefonu komórkowego. Wejdź na stronę Facebook.com, a następnie wybierz Ustawienia z rozwijanego menu w prawym górnym rogu. Przejdź do sekcji Bezpieczeństwo i logowanie, a następnie znajdź sekcję zatytułowaną Gdzie jesteś zalogowany. Znajdź sesję Messenger chcesz się wylogować, kliknij trzy kropki po prawej stronie, a następnie kliknij przycisk Wyloguj.

Te metody obejścia może być trochę denerwujące do czynienia z, ale działają. Facebook nie wydaje się chętny do zmiany sytuacji i uczynić go łatwiejszym. Jeśli jesteś zirytowany przez Facebook w ogóle, może warto rozważyć dając mu buta i próbuje jednego z tych alternatyw Facebook.