Jak wylogować się z Facebook Messenger

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Facebook zdecydował się jakiś czas temu, aby Messenger jej własną samodzielną aplikację. Facebook Messenger nie ma przycisku wylogowania jak oryginalna aplikacja Facebook chociaż, co może być irytujące do czynienia z wielu użytkowników. W tym artykule, pokażemy Ci, jak wylogować się z Messenger na Androida i iOS z telefonu lub komputera.

Jak wylogować się z Facebook Messenger na Androida

Istnieją dwie metody wylogowania się z Facebook Messenger na Androida: wyczyść dane aplikacji Messenger w Ustawieniach urządzenia lub wyloguj się z sesji Messenger z aplikacji Facebook.

Wyczyść dane aplikacji Messenger w Ustawieniach

Aby wylogować się z Facebook Messenger, musisz wejść w Ustawienia urządzenia z systemem Android.

  • Zamknij aplikację, jeśli masz go otwartego, i pozbyć się go z listy ostatnich aplikacji, w przeciwnym razie ta sztuczka nie będzie działać
  • W Ustawieniach, przewiń w dół do Aplikacje lub Menedżer aplikacji, i przewiń w dół, aż zobaczysz Messenger
  • Dotknij tego, przewiń w dół i znajdź Przechowywanie
  • Po otwarciu Przechowywanie wybierz Wyczyść dane. Powinna tam być również opcja Wyczyść pamięć podręczną, którą sugerujemy również użyć

Teraz, gdy wrócisz do stuknięcia na Messenger w szufladzie aplikacji, powinieneś zobaczyć, że nie zaloguje Cię automatycznie.

Pro tip: Jeśli ktoś inny chce korzystać z telefonu, aby sprawdzić swoje wiadomości Facebook, podczas gdy jesteś jeszcze zalogowany, muszą tylko dotknąć Przełącz konto, aby zalogować się na własne konto.

Wyloguj się z sesji Messengera z aplikacji Facebooka

Jeśli masz Messenger na telefonie, są duże szanse, że masz aplikację Facebook, jak również. Z Android Facebook app, dotknij przycisku Więcej w prawym górnym rogu (które powinny pojawić się jako trzy linie), a następnie przejdź do Ustawienia i Prywatność, a następnie Ustawienia. Tam powinieneś zobaczyć Ustawienia konta i Bezpieczeństwo. Przewiń w dół do Bezpieczeństwo i wybierz Bezpieczeństwo i logowanie. Zobaczysz sekcję o nazwie Gdzie jesteś zalogowany, a następnie wystarczy wybrać sesję Messenger i dotknij Wyloguj.

Jak wylogować się z Facebook Messengera na iOS

Otwórz swoją aplikację Facebook (nie Messenger, ale Facebook iOS app sam), a następnie dotknij przycisk Więcej w prawym dolnym rogu. Przewiń w dół do Ustawień, stuknij Ustawienia konta, a następnie Bezpieczeństwo. W menu Bezpieczeństwo przejdź do opcji Gdzie jesteś zalogowany. Po otwarciu go, można zarządzać wszystkimi aktywnymi sesjami konta Facebook w każdym urządzeniu, aplikacji lub przeglądarki. Następnie wystarczy zamknąć sesję wymienioną jako "Facebook Messenger na iOS 10" lub w dowolnej wersji systemu iOS, na którym działa iPhone. Następnym razem, gdy otworzysz Messengera, zostaniesz wylogowany i poproszony o ponowne zalogowanie się przy użyciu tego samego konta, co wcześniej, lub możesz zdecydować się na przełączenie kont w tym momencie.

Jak wylogować się z aplikacji Messenger z witryny internetowej Facebooka

Z aplikacji Messenger dla systemów iOS i Android można się wylogować ze strony internetowej Facebooka, z komputera lub przeglądarki telefonu komórkowego. Wejdź na stronę Facebook.com, a następnie wybierz Ustawienia z rozwijanego menu w prawym górnym rogu. Przejdź do sekcji Bezpieczeństwo i logowanie, a następnie znajdź sekcję zatytułowaną Gdzie jesteś zalogowany. Znajdź sesję Messenger chcesz się wylogować, kliknij trzy kropki po prawej stronie, a następnie kliknij przycisk Wyloguj.

Te metody obejścia może być trochę denerwujące do czynienia z, ale działają. Facebook nie wydaje się chętny do zmiany sytuacji i uczynić go łatwiejszym. Jeśli jesteś zirytowany przez Facebook w ogóle, może warto rozważyć dając mu buta i próbuje jednego z tych alternatyw Facebook.