Sony Xperia ZR Kolejny wytrzymały telefon jak Sony Xperia Z już wkrótce w Indiach

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Po wydaniu Sony Xperia Z, który jest pyło- i wodoodporna wersja Sony Xperia ZL planują uruchomić kolejny telefon z tej samej wytrzymałości i prawie tej samej specyfikacji sprzętowej z nieco innym wzornictwem. Jak na razie nie mamy pełnego pakietu informacji, ale wkrótce będziemy dostarczać wam wszystkie informacje, można go nazwać Sony Xperia ZR (według źródeł).

Rozmiar ekranu będzie mniejszy na 4,6 cala w porównaniu do Sony Xperia Z (5 cali), ale łączna moc 1,5GHz Quad Core procesor z 2GB pamięci RAM pasuje do tego z Sony Xperia Z pod warunkiem, że Sony Xperia ZR również używa Qualcomm Processor. Główny aparat jest również taki sam z 13 MP i inne szczegóły na jego temat nie zostały jeszcze ujawnione.

Jasność wyświetlacza ma być z rozdzielczością 1280 x 720 pikseli, a to nieco spada w porównaniu z rozdzielczością wyświetlacza Sony Xperia Z. Wiemy, że Sony Xperia może obsługiwać strumienie wody i może znieść bycie w wodzie przez 30 minut na głębokości 1 metra, ale Sony Xperia ZR ma zrobić to samo na głębokości 1,5 metra. Oprócz tego nie mamy informacji o parametrach odporności na kurz tego telefonu.

Wewnętrzna pamięć tego telefonu ma być 8GB i wytrzymałość baterii jest również taka sama jak w Sony Xperia Z, która jest 2300 mAh, więc możemy oczekiwać, że zapewni lepsze wsparcie baterii głównie należności do obecności mniejszych rozmiarów ekranu.

RELATED TIP Jak znaleźć i rozwiązać problem Google Meet Sound Echo

Wydaje się, że z tej wersji Sony Xperia słuchawki starają się, aby telefon bardziej wytrzymały niż kiedykolwiek wcześniej, a także stara się nadążyć z high-end Android specyfikacji sprzętowej telefonu. Jest to wyciekły raport przez Xperiablog i do tej pory nie mamy żadnych informacji na temat dostępności i ceny tego produktu.