Karbonn TA Phone A37 - 7-calowy telefon tabletowy smukły i lekki niż TA Phone A30

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Wydaje się, że teraz tablety zapełniają rynek, a jednocześnie zapewniają wszechstronność użytkownikom. Niedawno rozmawialiśmy o Lava e-Tab Connect, a następnie Micromax Funbook P360 i oba prawie przypominały siebie pod względem specyfikacji i ceny. Dziś będziemy mówić o nowym tablecie wydanym przez Karbonn, który ma niektóre z podobnych specyfikacji został omówiony z innym tabletem wspomnianym powyżej.

Specyfikacja i kluczowe funkcje

Karbonn nazwał ten tablet jako Ta-Fone Kummincate i teraz, gdy mówimy o specyfikacji sprzętowej to tak jak inne tablety ma również 7-calowy ekran z wyświetlaczem TFT i jest zasilany przez 1GHz Dual Core procesor, architektura i producent procesora nie jest jeszcze dostępny, ale jak w przypadku innych tabletów spodziewamy się, że to Mediatek. Wszystkie opisane specyfikacje są wspólne dla obu wspomnianych tabletów (Lava e-Tab Connect i Micromax P360).

Główna kamera ma 2 MP, a przednia 0,3 MP (jest dokładnie taka sama jak ta dostępna w Micromax Funbook P360). Moc baterii wszystkich tych trzech tabletów są podobne do tego z 3000mAh tylko Micromax P360 pozostaje w tyle trochę na 2800mAh. Kiedy lava e-Tab connect działa na Icecream Sandwich, Ta-fone Kommunicator bierze przewagę dzięki zastosowaniu jellybean na pokładzie. Pamięć internetowa tabletu wynosi 4GB i może być rozszerzona do 32GB za pomocą gniazda pamięci zewnętrznej. Kolejną dobrą częścią tego tabletu jest dostępność Dual SIM na tablecie, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach, zwłaszcza gdy tablety nie zapewniają gniazda SIM często w swoich modelach.

 • Procesor: 1 GHz Dual CoreProcessor
 • RAM: 512 MB
 • Rozmiarwyświetlacza: 7 cali o rozdzielczości 800 x 480 pikseli
 • Wersjaoprogramowania: Android 4.1 Jellybean
 • Aparat: 2MP
 • Secondary Camera: 0.3 MP (VGA)
 • Internal Storage: 4 GB
 • Zewnętrzna pamięć masowa: do 32 GB
 • Bateria: 3000 mAh
 • Procesorgraficzny: PowerVR SGX531
 • Łączność: Bluetooth, 3G, WiFi, slot Micro SD i jack 3,5 mm dla słuchawek
RELATED TIP Jak edytować zdjęcia, dodać tekst, Emoji, naklejki do zdjęć na WhatsApp Web

Wnioski

Cena ten tablet + telefon jest Rs.9,490 i dostępność telefonu nie jest jeszcze znana, ale będziemy aktualizować z tym info, jak na niektóre informacje będzie dostępny w następnym tygodniu od teraz. Możemy spodziewać się, że jego cena wyląduje pomiędzy cenami 2 tabletów, o których mówiliśmy Lava e-Tab Connect i Micromax Funbook P360. Mniej więcej w porównaniu sprzętowym są one prawie takie same, teraz tylko satysfakcja klienta będzie grała rolę.