Huawie Ascend P2 Hands-On Images and Video [MWC]

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Huawei wydała swój nowy telefon high-end z najnowszych technologii jest mówić o tych dniach, począwszy od 4G LTE łączności do QPC w celu zwiększenia żywotności baterii. Został on wydany dzisiaj na MWC i wspomnieli, że zostanie on uruchomiony globalnie w kwartale 2 tego roku z cenami na € 400 (co jest do pomyślenia przed wydaniem na telefon). Inne telefony w segmencie są Sony Xperia Z i HTC One.

Specyfikacja i kluczowe funkcje

  • Ekran jest z 4,7 cala, który jest przyzwoity nie małe i nie za duże, aby być uznane w kategorii phabletów z wyświetlaczem 720p. Plotki wskazywały, że będzie miał wyświetlacz Full-HD, ale na nieszczęście to się nie stało, ale jest 321ppi, który jest ponownie bardzo przyzwoity.
  • Ten telefon nie ma żadnego gniazda dla zewnętrznych kart pamięci i ma 16Gb z wewnętrznego oznaczania limitu pojemności pamięci dla telefonu. To jest nieco podobny do iPhone.
  • To chwali się 4G LTE łączność, która może zaoferować do 150 MBPs transferu.
  • Przechodząc do prędkości przetwarzania, procesor używany jest 1.5GHZ czterordzeniowy procesor (znowu to było oczekiwane przez plotki) z 1GB pamięci RAM.
  • Jego 13 Megapikselowy aparat (który również spodziewamy się zobaczyć w nadchodzącym Samsung Galaxy S4) z HDR w obu przechwytywania obrazu i nagrywania wideo zrobić to przyzwoity wybór.
  • Będzie działać na 4.1 Jellybeans, który ma już podstawowe funkcje, aby zwiększyć żywotność baterii i dodając do niego telefon będzie korzystać z funkcji Quick Power Control, aby zmniejszyć czas ładowania i zużycie energii o 25%. Ponownie jest to przyzwoity klucz dla tego telefonu.
  • Jest czuły nawet wtedy, gdy będziesz go używać w rękawiczkach (tak jak to było w Nokia Lumia 920) i ma powłokę Corning Gorilla Glass 2.0.
ZWIĄZANE WSKAZÓWKI 10 najlepszych cech systemu Windows 11, dla których warto go uaktualnić

Hands-On Video

Coming Soon...

Zdjęcia z ręki

Wnioski

Telefon jest warty wypróbowania, ale jeśli jesteś naprawdę selektywny przy zakupie telefonu, to może to nie być dobry wybór, zwłaszcza gdy Samsung i HTC z tego samego zakresu są już dostępne na rynku. Cóż Huawei obiecuje wydać więcej produktów do końca tego roku.