5 powodów, dla których potrzebujesz magnetycznego kabla usb

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Ładowarka jest najważniejszym akcesorium do smartfonu, ponieważ Twój telefon jest tak samo bezużyteczny, jeśli masz płaską baterię.

Chociaż istnieją różne rodzaje ładowarek, bardzo ważne jest, aby kupić silną i trwałą, ponieważ zła ładowarka nie tylko uszkodzi baterię telefonu, ale także będzie kosztować sporo pieniędzy. Nikt nie lubi marnować pieniędzy, zwłaszcza gdy powodem marnotrawstwa są powtarzające się wydatki na zakup ładowarek. Aby uniknąć tego nieszczęścia, natychmiast pojawia się potrzeba zdobycia dobrego kabla do ładowania magnetycznego. VOLTA Spark to najnowsze rozwiązanie w zakresie magnetycznych przewodów ładujących, które naładuje każde posiadane przez Państwa urządzenie.

Magnetyczny przewód ładujący to taki, jaki musi mieć każdy użytkownik smartfonu. Jeśli nadal masz wątpliwości, oto pięć powodów, dla których potrzebujesz kabla do ładowania magnetycznego

1. Trwałość: Magnetyczna linka ładująca wykonana jest z materiału wojskowego, co czyni ją odporną na pęknięcia. Oszczędzi Ci to stresu związanego z regularnym zakupem kabli ładujących.

 2. Szybkie ładowanie: Jeśli uwielbiasz w pełni naładować swoje urządzenie w krótkim czasie, to magnetyczny kabel ładujący jest dla Ciebie koniecznością.

Volta Charger wyposażony jest w kabel wojskowy i posiada jedną standardową końcówkę USB C oraz dwie dodatkowe końcówki (Micro USB i Lightning), które mogą być stosowane w wielu urządzeniach. Końcówki te mogą być łatwo podłączone do kabla, ponieważ ma magnetyczny koniec. 

Deweloperzy zadbali również o to, aby kabel i końcówki były wytrzymałe przez próbę czasu. Zastosowali oni oploty PBV i kołnierze odciążające, aby zapobiec zerwaniu kabla. Końcówki są zamknięte w aluminiowej powłoce zapobiegającej zarysowaniom, aby zapobiec przyszłym uszkodzeniom. 

3. Jeden kabel do wszystkich urządzeń: Magnetyczny kabel ładujący pozwala na luksusowe używanie tylko jednego kabla do ładowania wszystkich urządzeń, zarówno iPhone'a, Androida, jak i USB C. Nie musisz się już martwić o poruszanie się z różnymi ładowarkami.

4. Elastyczność i łatwość użytkowania: Żaden kabel ładujący nie jest tak elastyczny jak magnetyczny kabel ładujący. Jest on łatwy w użyciu i super elastyczny. Nie musisz zmagać się z włożeniem kabla do telefonu w ciemności, ponieważ magnesy są silne.

5. Przesyłanie danych między telefonem a laptopem: Magnetyczny kabel ładujący nie tylko ładuje urządzenia, ale również umożliwia przesyłanie danych pomiędzy laptopem a smartfonem.