Micromax A116 Canvas HD Launched At Price Below 15k [ Hands on Video Review, Pictures ]

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Micromax w końcu ogłosił nowy A116 Canvas HD, który jest następcą Micromax a110, który był poprzednim ostatnim modelem w tej samej serii od micromax. Canvas HD pochodzi z 5-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym z androidem 4.1 jelly bean, co czyni go pierwszym urządzeniem w tej serii od micromax do uruchomienia jelly bean.

Pochodzi z 1,2 Ghz quad procesor i ma 2100 mAh bateria, która była 2000 mAh we wcześniejszej wersji płótna, że był A110.

Jego pochodzi z 4 Gb pamięci wewnętrznej 4gb, który jest rozszerzalny do 32 Gb z micro SD karty pamięci, a karta pamięci nie pochodzi z w pakiecie trzeba będzie kupić go oddzielnie. Dostajesz 1280×720 rozdzielczości HD z wyświetlaczem HP IPS z głębią kolorów 16 milionów kolorów. Ma on fabrycznie załadowane aplikacje M!store, M!buddy i inne. Procesor oparty jest na architekturze cortex A7 SOC. Będzie on dostępny od pierwszego tygodnia lutego 2013 roku. Posiada 8Mp aparat z upiększaniem twarzy i z autofokusem oraz lampą błyskową LED do robienia zdjęć w słabym świetle.

A116 Hands on Pictures

A116 Hands on Video

Czy daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania lub pytanie na temat tego nowego telefonu z micromax, poprzez sekcję komentarzy poniżej. Daj nam znać, czy chcesz kupić ten telefon i dlaczego, jeśli tak.

RELATED TIP Jak odtwarzać bezstratną muzykę na iPhonie przez Apple Music