Unboxing Nowy odtwarzacz MP3 Kube recenzja z ręki zaprezentowany na CES 2013

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Odtwarzacz MP3 Kube, najdrobniejszy i najfajniejszy odtwarzacz MP3 z niesamowitym dźwiękiem, jest Nano- wielkości-22mm kwadratowym odtwarzaczem MP3 z dużym dźwiękiem bez kompromisu na jakości. Jest tak piękny i wykonany, aby zapewnić oświadczenie o stylu, nie mówiąc o tym słowami. Ten odtwarzacz MP3 nie pokaże utworów, które nadchodzą, ani nie pozwala naprawdę pominąć, ale to nie jest dużo dla rywali, takich jak Ipod Shuffle i Archos Clipper, aby pokonać ten odtwarzacz MP3.

Elementy sterujące na Kube są dość oczywiste. Przycisk pauzy/odtwarzania znajduje się z tyłu, a przyciski pomijania do przodu i do tyłu po obu stronach. Musisz przytrzymać odpowiedni przycisk, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność. Jedyną rzeczą, że ten odtwarzacz MP3 brak jest to nie może dość Apple's ace shake to shuffle funkcji.

Ten odtwarzacz MP3 ma jedną naprawdę niesamowitą funkcję, która jest jego rozszerzalna pamięć. Ten telefon ma A microSD slot z którym można pompować Kube's przechowywania do iPoda shuffle-bashing 32GB. Posiada również specjalny klucz USB z gniazdem microSD w pudełku, więc dodawanie utworów z komputera jest jak dziecinnie proste. Z tej pamięci jesteś w stanie przechowywać około 8000 utworów łatwo. Ten telefon obsługuje również większość formatów audio dostępnych na rynku.

W tak niskiej cenie i z rozszerzalną pamięcią, to trudno argumentować przeciwko Kube jako pierwszy raz odtwarzacz MP3. Ale ponieważ brakuje w kilku funkcji, takich jak Shake to shuffle i niektóre niewygodne opcji kontrolnych i kształt pudełka, to odtwarzacz MP3 może grzywny to wyzwanie do konkurowania z Big czas graczy.

RELATED TIP 2 Best Ways to Read Aloud a Webpage on Your Phone and Computer

Pochodzi z słuchawkami, adapter SD, kabel USB i poręczny mały podręcznik. I można go kupić za 34,99 dolarów, ponieważ został wprowadzony z tagiem ceny 15 funtów. Właśnie zrobiliśmy unboxing nowego pakietu odtwarzacza mp3 Kube, który dostaliśmy z CES 2013, możesz obejrzeć film poniżej.

Hands on New Kube MP3 Sound Player Unboxing Video