Intex Budget Gaming Phone z 2,8-calowym wyświetlaczem i 1000 wstępnie załadowanych gier

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Intex wydała nowy telefon do gier na rynku o nazwie Intex PLAYER i nie mówili dużo o sprzęcie w zakresie procesora i pamięci RAM tego telefonu, przez telefon został wyceniony na 2,790INR, ale ma 1000 wstępnie załadowane gry, które mogą być odtwarzane za pomocą dwóch dedykowanych przycisków miękkich gier na górze ekranu. Teraz telefon gier nie oznacza, że w tej cenie będzie można cieszyć się high-def gry jak Prince of Persia lub Assasin's Creed, które muszą być odtwarzane na PSP, ale podstawowe gry z załadowanym różnorodności. Teraz zajmijmy się specyfikacją sprzętową tego telefonu.

Rozmiar ekranu to około 2,8 cala (dość mały jak na telefon do gier), ale jak wspomniano wcześniej nie wspomnieli o niczym co mogłoby opisać moc tego telefonu. Należy również wiedzieć, że nie jest to telefon z systemem Android, Intex uruchomił swoją wersję OS o nazwie SENSE 3.0, który jest używany na tym telefonie. Telefon jest DUAL SIM i ma główny aparat 1,3 MP bez wsparcia przedniego aparatu (najprawdopodobniej miejsce drugiego aparatu został zajęty przez przyciski gier w obszarze).

Wytrzymałość baterii jest 1200mAh, co jest naprawdę dobre z tej wielkości ekranu i może zapewnić Ci ciągły czas gry 4 godziny z czasem czuwania 200 godzin. Pamięć wewnętrzna dostępna dla użytkownika na tym telefonie nie została określona, ale ten telefon przyjdzie wraz z 4GB pamięci zewnętrznej wsparcia (ale może rozszerzona do limitu 32GB).

RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Czy powinieneś kupić tę najnowszą aktualizację Note 10?

Specyfikacja i kluczowe funkcje

  • Procesor: Nie wymieniony
  • RAM: Nie wymieniony
  • Rozmiarwyświetlacza: 2,8 cala
  • Wersjaoprogramowania: Intex Sense 3.0
  • Aparat: 1,3 MP
  • Drugi aparat: Niedostępne
  • Internal Storage: Nie wymieniony
  • Zewnętrzna pamięć masowa: do 32 GB
  • Bateria: 1200 mAh
  • Łączność: Bluetooth, slot Micro SD, Radio FM i 3,5 mm jack dla słuchawek.

Podsumowanie

Cena telefonu jest naprawdę niska i specjalnie zaprojektowana dla użytkowników, którzy uwielbiają grać w gry, gdy są wolni lub podróżują. Ten telefon jest dobrą opcją, gdy nie chcesz iść na Androida, ale nie możemy komentować dużo innych funkcji związanych z aplikacji społecznych na tym telefonie, jak ten OS nie jest bardzo popularny wśród telefonów. Nie ma również informacji o jego dostępności, ale będziemy na bieżąco z tym.