MSI Enjoy 71 Mid Budget Tablet z 7-calowym wyświetlaczem IPS za 172 dolary

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Nowy Tablet, który jest MSI Enjoy 71 , został wprowadzony na rynek tajwański z tagiem ceny 172 dolarów. MSI Enjoy 71 działa na Android 4.0 Ice Cream Sandwich na którym większość innych tabletów uruchomić. Zawiera 7,0 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024X600 pikseli, który daje lepsze doświadczenie. Największą zaletą MSI Enjoy jest cena, na której został uruchomiony jest po prostu odpowiedni dla wielu nabywców, którzy nie kupowali tabletów ze względu na wysokie koszty tabletów na rynku. Również Enjoy może pobrać aplikacje i gry z Google Play.

Na bardziej stronie specyfikacji ma 1,5GHz dwurdzeniowy procesor Amlogic AML8726-MX i Mali-400 GPU dla grafiki, która pomaga mu uruchomić wiele aplikacji w tym samym czasie, a także prędkość Tablet jest zwiększona w dużym stopniu. Ten Tablet ma 1GB pamięci RAM do przechowywania większej ilości danych w pamięci głównej. Również to urządzenie pochodzi z 8GB pamięci wewnętrznej, które mogą być rozszerzone do 32GB przez Micro SD karty.

Również ten tablet pochodzi z 2 megapikseli aparatu głównego i wtórnego 0,3 megapiksela aparatu do Video Calling. Zapewnia również mini-HDMI łączność, aby podłączyć go do laptopa lub telewizora LED. Również pochodzi z micro USB, który pomaga użytkownikowi w ładowaniu baterii, jak również przesyłanie danych w tym samym czasie. Tablet jest zasilany baterią o pojemności 3200 mAh dla dłuższego użytkowania.

RELATED TIP Redmi Note 10S Review, Czy powinieneś kupić tę najnowszą aktualizację Note 10?

Podkreślenie cech i specyfikacji:

  1. Pochodzi z 7.0 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024X600 pikseli.
  2. To działa na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
  3. Ma 1,5GHz dwurdzeniowy procesor Amlogic AML8726-MX i Mali-400 GPU.
  4. Podstawowy aparat z 2,0 megapikseli i 0,3 megapikseli przedni aparat do połączeń wideo.
  5. 1 GB RAM dla płynnego działania.
  6. Posiada również 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty Micro SD.
  7. Zapewnia opcję łączności mini-HDMI, aby podłączyć go do Laptopa.
  8. Ma 3200 mAh baterii dla wydajnej pracy.

Werdykt końcowy:

MSI Enjoy 71 to ładny tablet, który mieści się w budżecie normalnych nabywców, więc można go kupić. Zawiera ładne funkcje, takie jak port HDMI i rozszerzalna pamięć. Ogólnie rzecz biorąc, jest to miły tablet w ograniczonym budżecie.