Nokia 105 Quick Hands on Zdjęcia, wideo [MWC]

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Nokia 105, przedstawiony na Mobile World Congress w Barcelonie, aby przejść do sprzedaży jeszcze w tym kwartale, i jest uważany za następcę 1280, który został sprzedany ponad 100 milionów sztuk. Nokia wprowadziła na rynek telefon za 15 euro, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku podstawowych telefonów, gdzie straciła udziały, gdy skupiła się na rozwoju drogich smartfonów. To jest telefon, który może trwać przez 35 dni na jednym ładowaniu i może być również sprzedawany jako telefon zapasowy.

Nokia 105 pakuje super wydajną baterię, aby dać Ci do 12,5 godzin rozmów i do imponujących 35 dni czuwania. Ma kolorowy ekran i śmiałą obudowę, dostępną w kolorze cyan lub czarnym. A jego jasny, prosty wygląd uzupełnia trwała, odporna na kurz i zachlapania klawiatura.

Specyfikacja telefonu Nokia 105

  1. Wymiary: 107 mm *44,8 mm* 14,3 mm o wadze 70 g
  2. Rozmiar wyświetlacza: 1,4 "cali z funkcją RGB Stripe Display
  3. Brak aparatu
  4. Bateria: Maksymalny czas czuwania 2G: 842 h i maksymalny czas rozmowy 2G: 12.5 h.

Nokia 105 Hands on Video

Nokia 105 Ręka na zdjęciach:

Wnioski

Telefon nie jest wykonany dla stylu, ale jest zaprojektowany, aby zapewnić trwałość. Z 1,4-calowy kolorowy wyświetlacz wydaje się mały telefon, ale może być używany jako telefon z powrotem, gdy nie można ładować urządzenia po szybkich odstępach czasu. To jest naprawdę pomocny telefon a można uzyskać 35 dni czasu stand by z tego urządzenia z naprawdę niskim kosztem 15-euro.

RELATED TIP 2 Sposoby, aby przeczytać Tweety, gdy jesteś zablokowany, aby je zobaczyć