Huawei Ascend D2 Quick Hands on Review na targach CES 2013

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Huawei, chiński producent smartfonów, oficjalnie zaprezentował 5-calowy, czterordzeniowy telefon z systemem Android "Huawei Ascend D2" na targach CES.

Ascend D2 zapewnia czystsze doświadczenie smartfonu w zakresie skali i funkcji, które widzi go iść do góry przeciwko nowo ogłoszonym Sony Xperia Z i Samsung S3. HUAWEI Ascend D2 ma fajny wygląd, styl, moc i wszystkie okrągłe możliwości wydajności, że osoba pragnie w Smart phone.

Huawwi Ascend D2 działa dostał aluminiowy korpus i metalowa rama waży tylko 170g i pomiaru 9.9mm cienki i jest zaprojektowany z zakrzywionym ciała projektu, który pasuje wygodnie w dłoni i jest dostępny w czystej bieli i niebieski kryształ. Ten telefon działa na Android 4.1- Jelly Bean i jest wyposażony w 5-calowy wyświetlacz FHD IPS + 443 PPI Super Retina LCD, który szczyci się oszałamiającą 1920 x 1080p Full HD rozdzielczości i oko-popping 443 pikseli na cal gęstości obrazu.

Ten telefon działa na K3V2 1,5 GHz Quad-core CPU i dostał 3000mAH baterię. Ma 13 Mega Pixel BSI Camera z technologią przechwytywania szczegółów i poziom czułości ISO wyższy niż w innych smartfonach tej kategorii. Co najważniejsze, dzięki tej baterii 3000mAH i autorskiej technologii Huawei Quick Power Control (QPC) i Automated Discontinuous Reception (ADRX) wydajności baterii, ma on czas czuwania sześć dni na WCDMA. Technologia QPC obniża zużycie baterii poprzez automatyczne wyłączanie obwodu nadajnika, gdy transmisja danych nie jest używana. Jego technologia ADRX identyfikuje i automatycznie dostosowuje cykl DRX w oparciu o status sieci, zmniejszając zużycie energii w trybie czuwania o ponad 20%. Ponadto, opracowana przez Huawei technologia szybkiego ładowania baterii umożliwia pełne naładowanie HUAWEI Ascend D2 w czasie o 30% krótszym niż biorą inne smartfony w tych samych warunkach elektrycznych.

WSKAZÓWKA 6 sposobów na użycie kolorowych i stylowych czcionek w czatach WhatsApp

HUAWEI Ascend D2 ma funkcję "swift sharing", która sprawia, że dzielenie się jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, a funkcja "super hands-free" przekształca Ascend D2 w przenośną funkcję dzielenia się rozmową, aby odbierać dźwięki w promieniu 1,5 m. Ascend D2 obsługuje również dźwięk otaczający Dolby i nagrywanie stereo., HUAWEI Ascend D2 będzie również produkowany w wersji z ekranem 4,7 cala. HUAWEI Ascend D2 pojawi się w sprzedaży w Chinach w styczniu 2013 roku, a w przyszłości w Japonii. Również z jego chłodnym wyglądem i niesamowite funkcje ten telefon jest chroniony przez szkło Corning Gorilla antyzadrapania i pyłu i wody odporne IPX 5/4.

Huawei Ascend D2 Hands on Review

Chociaż , firma nie potwierdziła jeszcze Huawei Ascend D2 data wydania i nazwa kraju, w którym telefon ma być wprowadzony do obrotu i obecnie tipped tylko do sprzedaży w Chinach w styczniu 2013 i Japonii w przyszłości, ten telefon jest zdecydowanie rozważyć rywalizację z takimi jak Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4 i Iphone 5. Ceny dla tego telefonu jest również nadal niejasne, ale jest to zdecydowanie jeden do szukania.