HTC One trafi do sklepów w pierwszym tygodniu maja 2013 r.

Udostępnij:


Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

To może być rozczarowująca wiadomość dla tych, którzy czekają na premierę potężnego HTC One w Indiach. Premiera została oficjalnie opóźniona do 7 maja. co oznacza, że minie kolejne 9 dni zanim fani będą mogli dostać w swoje ręce flagowy telefon HTC na 2013 rok.

Dowiedzieliśmy się od jednego z naszych czytelników Amit Roy, który powiedział nam w komentarzach, że kiedy zapytał o dostępność HTC One, dostał odpowiedź w postaci e-maila, że pojawi się w pierwszym tygodniu maja.

Jestem technikiem i czekam na HTC One od wielu miesięcy.
Twój artykuł, podobnie jak inne strony internetowe, mówi o końcu kwietnia, ale kiedy zapytałem o HTC, wysłali mi dziś maila, że pojawi się w pierwszym tygodniu maja. Po prostu chciałem was poinformować, abyście mogli aktualizować.
Na zdrowie i dzięki za piękną stronę
Amit


Spekuluje się, że brakuje zapasów na rynek indyjski, co spowodowało to opóźnienie. To może dać Samsung Galaxy S4 górną rękę, jak telefon jest już wydany na rynku indyjskim. Co może również grać na korzyść Samsunga jest cena - S4 jest w cenie 41,500 INR, podczas gdy HTC One będzie sprzedawać za 42,900 INR. Chociaż różnica nie jest duża, ale nadal nie może być przeoczona dla rynku indyjskiego, który jest bardzo wrażliwy na cenę.

RELATED TIP Co to jest Ticketed Twitter Space, i jak rozpocząć jeden?