Sprawdź ofertę szkieł ochronnych i etui

Szkło ochronne Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu iPhone 11 Kup teraz
Szkło hartowane Hama Szkło ochronne Premium Crystal do iPhone XS Max / 11 Pro Max Kup teraz
Etui na telefon Hama Finest Feel do iPhone 14 Plus czerwone Kup teraz

Jeśli ktoś jest właścicielem drogiego sprzętu chce go dobrze zabezpieczyć przed ewentualnym mechanicznym uszkodzeniem. Choć nie istnieją żadne cudowne wynalazki, które będą chronić urządzenie w stu procentach to jednak możemy znaleźć pewne rozwiązania, dzięki którym ryzyko uszkodzenia będzie można skutecznie obniżyć. Jednym z takich sposobów będzie kupienie odpowiedniego pokrowca.

Nie powinien być to jednak pierwszy lepszy model z wyprzedaży, ponieważ takie szybko się niszczą i nie są odpowiednio dopasowane, dlatego mogą się zsunąć z obudowy telefonu. Warto zdecydować się na coś porządnego na coś czemu będzie można zaufać. Takim dobrym wyborem jest pancerne etui na telefon. Nazwa może jest nieco przerażająca, to jednak tak naprawdę nic strasznego nie ma w takim typie kabur. Wyobrażamy sobie, że musi to być potężne i przede wszystkim ciężkie, a tym samym nie będzie wygodne i nie zmieści się w kieszeni. Jednak takie skojarzenia są błędne.

Pancerne etui nazwano tak, by podkreślić jego wyjątkową wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych. To solidne i mocne produkty, które gwarantują najlepszą z możliwych ochron dla urządzenia, nawet jeśli spadnie na podłogę czy wypadnie nam z rąk na betonowy chodnik. Pasuje na wiele różnych urządzeń np. na modne iPhone. W wielu przypadkach ma także specjalną nóżkę, która pozwala postawić urządzenie bokiem, by np. oglądać film. Nie trzeba szukać dodatkowych przedmiotów, aby dało się takie urządzenie oprzeć. Jeśli ktoś już doświadczył uszkodzenia urządzenia przez zarysowanie czy zadrapanie, ponieważ telefon wyślizgnął się z dłoni i upadł na beton to na pewno takie osoby będą chciały szukać rozwiązań, dzięki którym będzie można o urządzenie odpowiednio zadbać. Dlatego idealnym wyborem będzie takie etui, które na pewno uchroni urządzenie przed zadrapaniami ale również przed wszelkimi upadkami także z dużych wysokości.

Wytrzymałe etui na telefon

Pancerne etui bo o nim tutaj właśnie mowa jak sama nazwa wskazuje jest to wytrzymały pancerz, który nie pozwoli, by urządzeniu stało się coś złego. Etui tego typu ma wiele wypustek na wierzchniej części, dzięki czemu jeszcze lepiej chroni urządzenie i będzie amortyzować upadek. Wiele dostępnych modeli ma także podstawki, dzięki którym z łatwością będzie można oglądać filmy czy seriale. Jeśli chodzi o wybór pod kątem estetyki to raczej nie będzie on zbyt duży, bo w tym produkcie nie o to będzie chodziło. Mimo wszystko nadal jest najwięcej etui w kolorze czarnym, ale pojawiają się inne białe, limonkowe a niekiedy nawet różowe. Często producent przygotowuje pancerne etui czarne i drugą opcję jaśniejszą, która z czarną  kontrastuje i dzięki temu te dwubarwne propozycje fajnie się prezentują.

Pancerne etui na telefon

Jeśli ktoś doświadczył uszkodzenia telefonu już więcej niż raz to pewnie w szczególnym stopniu będzie chciał o taki sprzęt zadbać, by kolejny taki wypadek nie wiązał się z drogą naprawą czy koniecznością wymiany urządzenia. Warto także zwrócić uwagę w tym momencie na pancerne etui, które jak podaje nam nazwa stanowi pancerz, który intensywnie chroni przed wypadkami. Najwięcej etui takich będzie w kolorze czarnym, ale cześć z nich dostaje również odświeżającą otoczkę np. chabrową, różową, czerwoną czy białą. Pancerne etui ma ukształtowane wypustki, które jak możemy się dowiedzieć stanowią dodatkowe zabezpieczenie, które jest asekuracją urządzenia w momencie upadku. Pojawiają się także elementy, które mają sprawić, że użytkowanie urządzenie umieszczonego w takim etui będzie bardziej komfortowe.